_
Genel Bilgi

Proje Detayı

Hadımköy’de, Büyükçekmece Gölü’nün yanı başında, İstanbul’un ana arterleri TEM Otoyolu & E5 Karayolu arasında, kolay ulaşım olanakları ile metropol yaşamını kolaylaştıran bir konumda bulunuyor. Her geçen gün hızla gelişen bölgede, alabildiğine uzanan Büyükçekmece Gölü ve Marmara Denizi manzaralı, 253 adet daire ve 7 adet ticari birimden oluşan projede 1+1 den 4+1’e kadar daire seçenekleri mevcut.
_

Yaşam Alanları

Daire Seçenekleri

60 m2’den 200 m2’ye kadar farklı daire seçenekleriyle çalışan gençlerden, küçük ya da geniş ailelere kadar farklı nüfusa sahip oturumcularını bekleyen Favorist Göl Evleri Büyükçekmece, avantajları ile yatırım amaçlı olarak da cazip bir fırsat sunuyor.

  • Ebeveyn Banyosu
  • Misafir Odası
  • Misafir Wc
  • Akıllı Ev Sistemleri
  • Huzurlu Yaşam Alanı
  • Çocuk Odası
_

Proje Konumu

Ev & İş Yaşamı

Büyüleyici peyzaj düzenlemesi ile de şehir yaşamında doğanın içinde hissettirecek olan Favorist Göl Evleri, iş yaşamına yakınlığı, çevresindeki nitelikli yaşam alanları, kaliteli restoranlar, Türkiye’nin en çok tercih edilen marketlerinden Metro Market’e yakınlığı ile de sosyal yaşamda konumuyla büyük kolaylık sunuyor.

Şehir yaşamında rahat bir nefes alma ihtiyacınızı karşılayacak geniş balkon seçeneklerine sahip yaşam alanları imkanlarının yanı sıra, profesyonel yaşamı da bünyesinde barındıran ticari birimlere sahip olması ile kaliteli bir yaşamın kapılarını sizlere aralıyor.

Favorist Göl Evleri

_

Proje Görselleri

_

Bulunduğu Konum

_
_

Proje Görselleri

_
_

Daire Planlaması

_
_

Yorumlar

_

Değerlendirmelerimiz